Pozycjonowanie

Najważniejsze informacje:

Ile kosztuje reklama?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania
Nowe funkcje wyszukiwania w Google

Dodatkowe informacje

Ile kosztuje reklama?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania

Szybki kontakt

bbSoft WebDesign
tel: 71-355-71-51 (09:00 - 16:00)
fax: 71-355-71-51 (24/h)

NIP: 897-111-81-39
REGON: 933018414


W zależności od wielu czynników, a przede wszystkim od ilości wyrazów składających się na pozycjonowaną frazę, od ilości wyników w wyszukiwarce, które pojawiają się po wpisaniu danej frazy oraz od wybranej formy rozliczeń, cena za usługę może być różna. Aby uzyskać konkretne informacje w tym zakresie proponujemy zapoznać się z cennikiem oraz skontaktować się z nami, aby potwierdzić przeprowadzone wyliczenia.

Co do zasady pozycjonowanie jest usługą stosunkowo tanią w porównaniu do innych form promocji i reklamy w sieci Internet. Jest też promocją bardzo skuteczną, gdyż umożliwia odnalezienie informacji o Państwa produktach, firmie lub usłudze bezpośrednio osobie zainteresowanej. Pozycjonowanie przekłada się zatem bezpośrednio na korzyści płynące z posiadania strony internetowej.

bbSoft WebDesign posiadając wieloletnie doświadczenie w branży internetowej, skutecznie konkuruje z innymi firmami na rynku. Posiadając duże zaplecze techniczne i pokaźne grono obsługiwanych klientów plasujemy się w czołówce firm w tej branży. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu korzystne warunki współpracy przy stosunkowo niskich i zoptymalizowanych kosztach usługi.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikiem usługi pozycjonowania a w razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania z podaniem adresu strony oraz fraz kluczowych. W odpowiedzi przygotujemy całkowicie niezobowiązujący szczegółowy kosztorys usługi wraz z propozycją współpracy.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji:

Prosimy o zapoznanie się z niniejszymi materiałami:
Ile kosztuje usługa?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania


Więcej informacji po przesłaniu zapytania:


Imię:
Nazwisko:
Firma:
Telefon:
E-mail:
Zapytanie:
Pola oznaczone na czerwono są wymagane.
Odpowiedzi udzielamy w ciągu 2 godzin roboczych.

Proszę przepisać podany kod: