Pozycjonowanie

Najważniejsze informacje:

Ile kosztuje reklama?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania
Nowe funkcje wyszukiwania w Google

Dodatkowe informacje

Ile kosztuje reklama?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania

Szybki kontakt

bbSoft WebDesign
tel: 71-355-71-51 (09:00 - 16:00)
fax: 71-355-71-51 (24/h)

NIP: 897-111-81-39
REGON: 933018414


Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Za jakie miejsca pobieracie opłaty?
Nasz model rozliczenia usługi może być realizowany na trzy możliwe warianty. TOP-20, TOP-10 lub TOP-6. W zależności od tego jakie są Pańśtwa wymagania i oczekiwania może być zastosowana jedna z powyższych form rozliczenia.
2. Jakkie mam wybrać rozliczenie TOP-20, TOP-10 czy TOP-6?
Wybór formy rozliczenia jest dowolny. Jeśli wybierzemy TOP-20 opłaty zaczną być naliczane wcześniej lecz najwyższe miejsca są zdecydowanie tańsze co w rezultacie przy dłuższej współpracy może okazać się najkorzystniejszą formą. W przypadku wyboru TOP-6 opłaty zaczną być naliczane dużo później gdyż wypromowanie strony na tak wysokie miejsce pochłania zdecydowanie więcej czasu lecz gdy już to osiągniemy to opłaty bedą wyższe.
3. Jaka jest wasza skuteczność?
Działamy na rynku prawie 7 lat, w branży internetowej jest to cała wieczność biorąc pod uwagę, że internet rozwinął się w polsce dopiero 10 lat temu. Z uwagi na zdobyte duże doświadczenie jesteśmy pewni swoich usług w przeciwmym razie nie zajmowalibyśmy się tą branżą.
4. Czy otrzymam gwarancję?
Naszą gwaracją są opłaty tylko i wyłącznie za osiągnięte efekty pracy, a zatem nie pobieramy żadnych innych opłat jak również nie pobieramy opłat gdyby nie udało nam się celu osiągnąć. Nie mniej jednak jesteśmy pewni, że poradzimy sobie z każdą frazą na co dowodem jest duże grono zadowolonych klientów.
5. Jaki jest czas oczekiwania na efekty?
Trudno jednoznacznie powiedzieć ile czasu zajmie wypromowanie Państwa strony internetowej i wybicie jej na najwyższe pozycje. Wszystko zależy od ilości wyników które generuje wyszukiwarka a także od branży, trudności fraz i ilości stron konkurencyjnych które znajdują się na najwyższych miejscach na te same frazy. Najczęściej samo wybicie strony zajmuje do kilkunastu tygodni lecz bywają sytuacje gdy następuje to znacznie szybciej.
6. Na ile jest zawierana umowa?
Nie stosujemy klauzuli lojalnościowej, a zatem umowa jest zawierana na okres bezterminowy z możliwością wypowiedzenia w dowolnym czasie bez podania przyczyny i bez jakichkolwiek zobowiązań.
7. Ile wynosi okres wypowiedzenia?
Wypowiedzenie może być złożone przez dowolną ze stron umowy i wynosi 3 miesiące ze skutkiem na koniec ostatniego dnia miesiąca.
8. W innych firmach umowa jest na 12 miesięcy, dlaczego u was jest bezterminowa?
Jesteśmy pewni własnych możliwości i doświadczenia, dlatego nie musimy zabezpieczać się przed utratą klientów. U nas można wypowiedzieć umowę w dowolnym momencie lecz zdecydowana większość kleintów tego nie robi gdyż odczuwają pozytywne rezultaty współpracy.
9. Gdy wypowiem umowę czy wysokie miejsce zostanie utrzymane?
Pozycjonowanie jest czynnością ciągłą i systematyczną, codziennie monitorujemy zmiany na stronach konkurencyjnych i roszady występujące w wynikach wyszukiwania oraz podejmujemy stosowne działania zmieżające do utrzymania wysokich miejsc Państwa strony WWW. Zaprzestanie działań pozycjonerskich najczęściej powoduje stopniowy lecz sukcesywny spadek strony na dalsze miejsca aż do osiągnięcia dalekich miejsc sprzed okresu pozycjonowania.
10. Mam ściśle określony budżet na ten cel, czy mogę dopasować ofertę?
Tak, jest możliwość tak dopasowania pozycjonowanych fraz i oferty aby maksymalne stawki nie przekraczały z góry zaplanowanego budżetu na ten cel.
11. Co będzie jeśli mój budżet jest niższy niż naksymalne wyliczenie miesięczne w ofercie?
Istnieje możliwość ustalenia nieprzekraczalnego maksymalnego pułapu cenowego, a po jego przekroczeniu z wyliczenia kosztów pozycjonowanych fraz i tak zawsze zostanie policzony maksymalny ustalony pułap bez względu na to jak wysokie będzie wyliczenie.
12. Czy mogę zlecić pozycjonowanie tylko jednej frazy?
Tak, lecz zostanie obliczony współczynnik ryzyka który podejmujemy i najpawdopodobniej ta fraza zostanie wyceniona wyżej aniżeli wynika to z cennika.
13. Jaka jest minimalna ilość fraz które mógłbym pozycjonować?
Minimalną ilośćią którą przyjmujemy w standardowej wycenie jest 3 szt., lecz istnieje możliwość przyjęcia jednej lub dwóch fraz.
14. Jaka jest maksymalna ilość fraz które mógłbym pozycjonować?
Nie ma górnej granicy pozycjonowanych fraz, lecz nie zalecamy większej ilości niż 35 fraz, ponieważ koszty pozycjonowania mogą przewyższych koszt stworzenia nowego stanowiska pracy i zatrudnienia wykfalyfikowanej osoby do tego celu.
15. Niektóre firmy pozycjonują jedną frazę za około 40 zł za najwyższe miejsca czy tak można?
Niestety, nie ma możliwości pozycjonowania jednej frazy w tak niskiej cenie. Pozycjonowanie jest żmudnym i systematycznym przedsięwzienciem więc tak niskie wynagrodzenie nie pokryje ponoszonych wysokich kosztów.
16. Dlaczego inne firmy mają bardzo niskie ceny pozycjonowania?
Wiele firm przyjmuje bardzo niskie stawki które są liczone po kosztach, przy tak niskiej opłacie usługa nie może być świadczona profesjonalnie i zazwyczaj bywa, że takie firmy nie dają rady wypromować serwisu WWW w wysokie miejsca. A zatem cóż z tego że w ofercie podano bardzo niskie stawki skoro nie będzie żadnych efektów, a przecież nie o to chodzi aby mieć tanią wycenę bez efektów, lecz aby wypromować stronę WWW bardzo wysoko i czerpać z tego korzyści.
17. Dlaczego w referencjach nie podajecie wszystkich firm?
Zazwyczaj umowy zawieramy z klauzulą poufności, więc nie możemy podawać nazw firm do publicznej wiadomości. Większość firm nie chce szczycić się tym, że są pozycjonowani, wolą być odbierani, że to Google ich niezobowiązująco wylansowało z uwagi na oryginalność prduktów lub usług które świadczą. Dla nas nie jest istotne aby zamieszczać wszystkich w referencjach ponieważ szanujemy prywatność naszych klientów.
18. Czy mogę zapoznać się ze wzorem umowy?
Oczywiście tak, jeśli są Państwo zainteresowani ofertą którą przesłaliśmy to proszę podać pełne dane firmy wraz z numerem NIP i REGON a w odpowiedzi przygotujemy całkowicie niezobowiązująco umowę którą można potraktować jako wzór do zapoznania się.
19. Czy otrzymama umowa mnie do czegoś zobowiązuje?
Absolutnie nie. Przesłana umowa jest tylko w formie zapoznawczej, do czasu gdy nie zostanie podpisana nie jest zobowuązująca.
20. Moja strona dopiero powstaje, czy można już rozpocząć pozycjonowanie?
Tak, nie ma problemu aby rozpocząć pozycjonowanie strony przed oficjalnym jej otwarciem, lecz zalecamy aby rozpocząć pozycjonowanie jednoczęśnie z opublikowaniem strony w internecie a oczekiwane efekty osiągniemy znacznie szybciej.
21. Czy w trakcie umowy mogę dodać kolejne frazy?
Oczywiście tak, prosimy przesłać do nas taką informację a przygotujemy stosowny aneks do umowy.
22. Czy pozycjonowanie wymaga zmiany treści lub kodu strony?
Tak, poddajemy modyfikacji sekcję META-TAG strony internetowej dobierając odpowiednie frazy i opisy aby Państwa strona WWW mogła si lepiej zaindeksować w wynikach. Jeśli zachodzi taka potrzeba to również sugerujemy delikatne zmiany w treści pisanej na stronie głównej serwisu.
23. Czy oprócz pozycjonowania mogę jeszcze jakoś promować, reklamować swoją stronę?
Tak, możemy również niezależnie od pozycjonowania prowadzić kampanię reklamową w Google Ad-Words, w razie zainteresowania tą formą reklamy prosimy o stosowne zapytania.
24. Jakie słowa kluczowe muszę wybrać? czy pomagacie w tej kwestii?
Oczywiście tak, proszę podać zakres działąlności oraz adres strony WWW i ewentualnie maksymalny przewidywany budżet na ten cel, a w odpowiedzi przygotujemy propozycję słów kluczowych opracowaną na podstawie rankingu popularności który udostępnia Google.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji:

Prosimy o zapoznanie się z niniejszymi materiałami:
Ile kosztuje usługa?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania


Więcej informacji po przesłaniu zapytania:


Imię:
Nazwisko:
Firma:
Telefon:
E-mail:
Zapytanie:
Pola oznaczone na czerwono są wymagane.
Odpowiedzi udzielamy w ciągu 2 godzin roboczych.

Proszę przepisać podany kod: