Pozycjonowanie

Najważniejsze informacje:

Ile kosztuje reklama?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania
Nowe funkcje wyszukiwania w Google

Dodatkowe informacje

Ile kosztuje reklama?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytaniaCo nas wyróżnia i dlaczego nasza oferta jest atrakcyjna?

Usługi świadczone przez bbSoft WebDesign kierowane są do firm i instytucji, które chcą z jak najlepszej strony zaprezentować się w sieci Internet i przedstawić swoje produkty lub usługi. Korzyści wynikające z obecności strony w wyszukiwarkach na najwyższych miejscach są niewymierne, ponieważ zdecydowana większość osób poszukując konkretnych informacji korzysta z Internetu.
Pracę rozpoczynamy od analizy Państwa strony w wyszukiwarkach oraz analizy firm z branży konkurencyjnej. Dzięki powyższej analizie ustalamy zakres prac koniecznych do pozycjonowania Państwa strony. Następnie przedstawiają Państwo propozycję słów kluczowych bądź fraz adekwatnych do branży, produktów bądź usług świadczonych przez Państwa firmę, które mamy pozycjonować. Analizujemy podane frazy, a w razie konieczności sugerujemy ich zmianę lub dodanie innych słów. Ustalamy końcowe warunki współpracy oraz ostateczny koszt pozycjonowania Państwa strony.
Opracowane przez nas technologie i strategie marketingowe spełniają najnowsze standardy i - co najważniejsze - są skuteczne. Przed nawiązaniem z nami współpracy wszelkie informacje (wyceny, pomoc w doborze słów kluczowych, wzór umowy) uzyskujecie Państwo nieodpłatnie i niezobowiązująco. Podjęcie współpracy następuje na jasnych, przejrzystych zasadach. Warunki finansowe znajdują się na stronie cennik, podejmując współpracę oraz w trakcie jej trwania nie zostaniecie Państwo zaskoczeni żadnymi dodatkowymi opłatami. Przysługujące nam wynagrodzenie jest naliczane tylko za osiągnięte efekty pracy a proponowane ceny są bezkonkurencyjne.

Czas trwania umowy

Jako nieliczna firma na rynku nie stosujemy klauzuli lojalnościowej. Umowy zawieramy na czas nieokreślony bez okresu minimalnego z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie bez podania przyczyny i bez żadnych innych zobowiązań.

Zalety pozycjonowania:

Zaletą tej formy marketingu i promocji jest fakt, iż informacja dociera do osób faktycznie nią zainteresowanych, co trudno osiągnąć stosując inne płatne formy promocji. Niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzicie Państwo działalność, pozycjonowanie pozwala wypromować Państwa stronę, skutecznie podnosząc prestiż oraz przynosząc korzyści.

Szybki kontakt:

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i propozycje. Prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji:

Prosimy o zapoznanie się z niniejszymi materiałami:
Ile kosztuje usługa?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania


Więcej informacji po przesłaniu zapytania:


Imię:
Nazwisko:
Firma:
Telefon:
E-mail:
Zapytanie:
Pola oznaczone na czerwono są wymagane.
Odpowiedzi udzielamy w ciągu 2 godzin roboczych.

Proszę przepisać podany kod: