Pozycjonowanie

Najważniejsze informacje:

Ile kosztuje reklama?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania
Nowe funkcje wyszukiwania w Google

Dodatkowe informacje

Ile kosztuje reklama?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania

Szybki kontakt

bbSoft WebDesign
tel: 71-355-71-51 (09:00 - 16:00)
fax: 71-355-71-51 (24/h)

NIP: 897-111-81-39
REGON: 933018414


Umowa na pozycjonowanie strony internetowej jest oczywiście negocjowana indywidualnie z każdym klientem. Klientowi, który wyrazi chęć zawarcia umowy jest przesyłany jej wzór, który charakteryzuje się przejrzystością zapisów, zwięzłością i prostotą. Nie proponujemy zawarcia wielostronicowych umów, zawierających zagmatwane zapisy, umożliwiające ukrycie niekorzystnych dla Klienta postanowień. Na podstawie wieloletniego doświadczenia wiemy, że umowy muszą być czytelne i proste w ich zrozumieniu, ponieważ naszymi klientami są nie tylko prawnicy. Wzór naszej umowy określa więc przede wszystkim przedmiot pozycjonowania - stronę Klienta oraz ustalone frazy, wyszukiwarki internetowe, w których strona ma być pozycjonowana, czas trwania umowy, zasady jej rozwiązania, cenę za wykonanie usługi oraz zasady współpracy.

Czas trwania umowy

Jako nieliczna firma na rynku nie stosujemy klauzuli lojalnościowej. Umowy zawieramy na czas nieokreślony bez okresu minimalnego z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie bez podania przyczyny i bez żadnych innych zobowiązań.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się ze wzorem umowy prosimy o odpowiedź na wcześniej otrzymaną ofertę z wyceną oraz podanie pełnych danych firmy wraz z numerami NIP i REGON a w odpowiedzi przygotujemy Państwu umowę całkowicie niezobowiązująco, którą będzie można potraktować jako wzór.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji:

Prosimy o zapoznanie się z niniejszymi materiałami:
Ile kosztuje usługa?
Jak wygląda umowa?
Szczegółowa wycena usługi
Najczęściej zadawane pytania


Więcej informacji po przesłaniu zapytania:


Imię:
Nazwisko:
Firma:
Telefon:
E-mail:
Zapytanie:
Pola oznaczone na czerwono są wymagane.
Odpowiedzi udzielamy w ciągu 2 godzin roboczych.

Proszę przepisać podany kod: